אודות

MSC פסיכולוגיה חינוכית יישומית. מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול בזוג ובמשפחה. ניסיון של 16 שנות עבודה בתחום החינוך. ב 16 שנים אחרונות,  עבודה בתחנה ציבורית לטיפול בזוג ובמשפחה בראש העין, ובקליניקה הפרטית שלי בפ"ת.

הגעתי לתחום החינוך, הייעוץ והטיפול, מתוך אמונה ברוח האדם, בבחירה חופשית, וביכולת של כל אחד לעצב את חייו כרצונו בהתאם לכוחות, למשאבים הפיסיים והנפשיים העומדים לרשותו.

הצורך בעבודה בעלת משמעות, שיש בה עזרה ותרומה לזולת, בצד סקרנות טבעית ורצון לחקור וללמוד את נפש האדם, סללו את דרכי המקצועית כמטפלת אשר נשענת הן על הידע שרכשתי במסגרת הכשרתי והן על ניסיון החיים ותפישת עולם שהתגבשה עם השנים.

לאורך 25 שנים של עבודה עם אנשים למדתי מהם הרבה מאד. כל אדם הוא עולם ומלואו, ולמרות שנראה כי הקיום האנושי על היבטיו השונים משותף לכל בני האדם, כל סיפור חיים הוא ייחודי, ומרתק בעושרו הפנימי.

הייתה לי הזכות להיות עם אנשים בכל מיני מצבים. הם ריגשו אותי, נגעו בי, לעתים היו בראשי ובליבי גם שעות וימים אחרי כל מפגש, ובזכותם גיליתי את העוצמה הגדולה של נתינה וקבלה בקשר. האמונה שלהם בי, והאמונה שלי בהם, היו  הכוח המניע, הבסיס לשינוי וצמיחה.

אם אתם חשים צורך בשיחה מלב אל לב,  לדבר בגובה העיניים, להרגיש שאתם לא לבד ושמגיע לכם להיות מאושרים, אתם מוזמנים ליצור קשר, לשוחח באווירה נעימה ורגועה בקליניקה הטובלת בירוק פסטורלי, ולהצטרף לרבים שעשו את הדרך  שפופים, ויצאו זקופים ומחויכים.

השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם

שינוי גודל גופנים