טיפול משפחתי

ייעוץ והדרכה להורים
אתם אובדי עצות, קצת חרדים כי הביטחון שלכם כהורים התערער, או שלא מצליחים להיות סמכותיים עם הילדים, או חלוקים לגבי הדרך לפתור בעיות עם הילדים ? אל ייאוש!

בעזרת ייעוץ הדרכה או טיפול מתאים, תוכלו לזהות את הבעיה, ולפעול ממקום של כוח ויכולת על מנת להחזיר לעצמכם את המקום שלכם כראש משפחה, צוות הורים, הפועל במשותף על מנת להשיב את הסדר על כנו.
בעיות של משמעת, הצבת גבולות, כללים להתנהלות שוטפת המתאימה לבית שלכם, חינוך לאחריות אישית ושיתוף פעולה בונה ,הם חלק מהבעיות השכיחות במשפחה עם ילדים.

ילדים עם צרכים מיוחדים, משפיעים מאד על תפקוד ההורים, הן ברמה הפיסית והן הרגשית. התמודדות  ההורים במצבים רגישים אשר  מציבים  להם ילדיהם, משפיעה אף היא על הביטחון והיכולת של הילדים. בטיפול משפחתי אנו נבין את יחסי הגומלין בין ההורים לילדים, את נקודות התורפה ואת נקודות החוזק, ונשאף למצב שבו כל חבר משפחה יתחזק, ירכוש כלים בונים יותר להתמודדות עם קושי מתמשך, כשהזרקורים יהיו על הרחבת נקודות החוזק.

ילדים להורים גרושים מאופיינים בבעיות הנובעות מעצם פירוק המשפחה. קשיי הסתגלות , קשיים רגשיים, בעיות משמעת, גבולות ועוד, הם חלק מהבעיות, ובעזרת ייעוץ מתאים, נזהה את המצוקה של המשפחה, ניתן מענה לצרכים של כל חברי המשפחה ונביא לאיזון את המערכת שעברה שינוי בעקבות הגירושים.

אם אתם מחפשים את הדרך הנכונה בשבילכם, אני כאן בשביל לעזור לכם למצוא אותה.

השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם

שינוי גודל גופנים