טיפול אישי

טיפול אישי מיועד לאנשים החווים מצוקה כלשהי אשר לעתים פוגעת בתפקוד היומיומי שלהם.
בעיות בזוגיות, כאשר בן הזוג לא מסכים להגיע לטיפול זוגי, והקשיים מעיקים ומתסכלים. במצב כזה ניתן להגיע לבד, ולעבוד על הקשר הזוגי גם ללא בן הזוג.
כאשר, יש קושי למצוא בן זוג וחשים בדידות ותסכול, ניתן להגיע לטיפול, לאתר את מקור הקושי, ולמצוא ביחד דרכים בונות למציאת בן זוג מתאים.

לעתים, המצוקה קשורה ליחסים של אדם עם סביבתו, ולעתים הקשיים בין אדם לבין עצמו. דיכאון, חרדה, סתם אי שביעות רצון מחייו, תחושה של החמצה, תחושה של "תקיעות", ועוד.

טיפול אישי הוא מסע בשניים, בו המטפל והמטופל מנסים ביחד להגיע למקור הקושי, אשר לעתים קרובות הוא לא במודע. באמצעות שיחה, או עזרים נוספים, נחשפים חלקים אלו, והתהליך הזה מביא איתו, התבוננות חדשה, ראייה חדשה, תובנות חדשות אשר מאפשרות דרכי פעולה שונות מאלו המוכרות. התהליך הטיפולי מקדם את האדם לעבר מצב שיש לו בו יותר שליטה על חייו.

דיכאון, או חרדה, או כל קושי שהוא, הוא ביטוי למצוקה נפשית עמוקה יותר. זו הדרך של הנפש לבטא את כאבה. בטיפול אנו לומדים להקשיב לקולות, להבינם, ולתת מענה שיש בו ריפוי, רגיעה, ושינוי חיובי המאפשר לאדם לחזור לשגרת חייו ולנהל אותם ממקום של חוזק ואמונה בכוחותיו.

השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם

שינוי גודל גופנים