ייעוץ נישואין

אנו יודעים היטב כיצד נישואין מתחילים, אך אין לנו מושג מה יקרה במהלכם, כיצד יתפתחו, אילו שינויים יחולו בהם, וכיצד נתמודד עם השינויים שיבואו, או להבדיל – האם נישאר שבעי רצון גם אם במשך שנים לא יחולו בהם כל שינוי או התפתחות משמעותיים.

ישנם נישואין המתחילים בגיל צעיר, תוך כדי עיצוב והתפתחות אישית, תעסוקתית, חברתית ומשפחתית של שני הצדדים, ויש כאלה הפותחים פרק ב' (או ג' ויותר), ששני הצדדים מגיעים אליהם מגובשים יותר, למודי ניסיון אך גם עתירי משקעים ולעיתים מצטרפים לקבוצה גם ילדים מנישואין קודמים והוריהם (בני הזוג הקודמים) וכן, ילדים חדשים משותפים.

בתוך הקלחת העליזה והתוססת הזו, יש שלבים שונים והמון מצבים ואירועי חיים הדורשים הסתגלות והתפתחות. באלה משתלבים גם תפיסותיהם האישיות, אמונותיהם, מחשבותיהם ושאיפותיהם של כל אחד מבני הזוג, אשר לא תמיד זהים ועולים בקנה אחד עם אלו של בן הזוג השני.

קשה לעבור את כל זה ללא חיכוכים וחילוקי דעות, אך הבעיה מתחילה, כשיש קושי לפתור אותם ולגשר עליהם – אז נוצר משבר.

בנקודות זמן כאלו, כדאי מאד לפנות אל איש או אשת מקצוע כגון יועצת נישואין או יועץ נישואין, שידעו כיצד לסייע לבני הזוג לצלוח את המשבר, לפני שיסלים לכדי שבר.

 

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים ביועץ נישואין?

  • הכשרה מתאימה – יועצים קיימים היום בצורות רבות וחלקם עברו הכשרות קצרות או אינטרנטיות שהקנו להם את התואר "יועץ". חשוב לבחור באדם שלמד את תחום הטיפול לעומק ושיש בידו תעודות המעידות על כך.

  • ניסיון – גם אנשי מקצוע שלמדו הרבה שנים זקוקים לוותק וניסיון כדי להיות מטפלים טובים באמת.

  • הבנה וידע כלל מערכתיים – יעוץ וטיפול בנישואין נוגעים גם בסוגיות של ילדים, של חינוך ושל משפחה. חשוב לבחור באיש מקצוע האמון על כל אלה.

 

מחפשים יועץ נישואין במרכז? מירי קדמן – פסיכולוגית ומטפלת בפתח תקווה

שמי מירי קדמן, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ומטפלת פרטנית, זוגית ומשפחתית ואני מביאה עמי שנות ניסיון רבות בתחום החינוך ובטיפול במשפחות ובזוגות.

לאורך השנים פגשתי במקרים ובסיפורים שונים ומגוונים ולמדתי, כי תמיד קיימת דרך שהיא בריאה ומיטיבה יותר עבור כל הצדדים, עד למציאת הפתרון המתאים והמקובל ביותר על כולם, בסוף התהליך.

אם אתם חווים משבר בחיי הנישואין, מתקשים להתמודד עם שינוי כזה או אחר שחל בהם או, אם אתם פשוט יודעים בתוך תוככם שהנישואין שלכם יכולים להיות טובים ומספקים יותר ואתם חיים בתחושה עמומה של החמצה או פספוס, אני מזמינה אתכם להיפגש ולצאת יחד אל דרך של צמיחה זוגית ושל גדילה והעצמה אישית בתוך מסגרת הנישואין.

הקליניקה ממוקמת בפתח תקווה, טובלת בירק, ומאפשרת שקט והתנתקות משגרת היום-יום ומרחב טיפול מקבל ומכיל, המזמין הידברות אמתית ומשמעותית.

אני מזמינה אתכן ואתכם לפנות את הזמן כדי לשפר את חייכם ולאפשר לעצמכם לפרוח ולהיות שמחים יותר.

צרו קשר ב:

טלפון  052-233-1225  |  אימייל  mira_kad@walla.com

השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם

שינוי גודל גופנים